Prášky kam se podívaš

Dneska bych nakousl téma, na které narážíte na internetu každý den. Jsou jím všude nabízené prášky na všechno. Vzpomeňte si na jakýkoli zdravotní problém (nebo situaci) a najdete řešení v podobně zaručených prášků. Chcete zvětšit penis? Zkuste prášky. Chcete mít bělejší zuby? Naše prášky pomohou. Takto můžete pokračovat pořád.

Udělal jsem seznam nejčastějších problémů, které můžeme řešit nákupem prášků:

  • prášky na růst vlasů
  • prášky na hubnutí
  • prášky na růst svalů
  • prášky na bělení zubů
  • prášky na erekci

Největší byznys jsou prášky na hubnutí. Představte si, že ti lidi tomu fakt věří. Že sežerou pilulku s nějakou starou suchou chaluhou a pak se rozkynou na gauči a budou s brambůrkama v ruce hubnout. Ne. Žádné z hubnoucích prášků nefungují. Aspoň ne dlouhodobě. Existují sice tablety, které vás zbaví vody, takže rádoby máte nižší váhu, ale to je všechno. Pro spalování tuků musíte mít trošku jiný přístup.

Samozřejmě jsem všechny typy prášků zkoušel (nebo mí známí) a nikdy nic nepomohlo. Největší blbost je samozřejmě bělení zubů.
Jedinou výjimku tvoří léky na erekci formou tablet. Nemluvím teď ale o profláknuté a drahé viagře. Nebo těch nesmyslech, které v nočích reklamách propaguje Uzel s pornoherečkama. Ani nadrženého čerta. Ale mám na mysli běžně dostupné (bez receptu) podpůrné prasky na erekci jako Zerex či Erexan. Oba typy jsem zkoušel a vcelku to pomáhalo. Samozřejmě, jde krátkodobé řešení problémů s erekci. Vezmete si prášek a lépe se vám postaví. Pokud vám prášky pomáhají, klidně si s nimi trochu pomožte k tvrdší erekci. Jestliže ale trpíte pernamentní ztrátou erekce, tak je lepší navštívit lékaře. Může tam být nějaký závažný zdravotní problém a ten práškem nevyléčíte. Nicméně o tom ale i píšou na recenzních webech. Pokud vám prášky zabírají a pomáhají, je to v pohodě. Pokud ne, je tam asi závažnější problém.
Takže tento typ prášků tvoří mezi těmi podvodnými čestnou výjimku.

Lidi, nenechte se nachytat a nekupujte blbosti. Jestli chcete zhubnout nebo zvětšit svaly, tak práškama to nenahoníte.